Depilacja laserowa kobiet

depilacja kraków

Depilacja laserowa jest coraz bardziej popularnym zabiegiem. Jeśli marzysz o idealnie gładkim ciele i masz już dość męczenia się z nadmiernym owłosieniem to świetnie trafiłaś. Dzięki zabiegowi pozbędziesz się owłosienia z dowolnego miejsca na ciele np. z nóg, pach, bikini czy twarzy. Przestań marnować czas na golenie się maszynką, przeznacz go na ważniejsze rzeczy i poczuj się dobrze w swoim ciele.Jak działa laser elos?

W pierwszej fazie głowica schładza skórę tym samym zabezpiecza naskórek przed przegrzaniem a dodatkowo wymusza przepływ prądu przez głębsze warstwy skóry ponieważ prąd wybiera drogę przez cieplejszą tkankę (o niższym oporze elektrycznym).
W drugiej fazie impuls światła selektywnie podgrzewa łodygę włosa, która zawiera melaninę. Łodyga oddaje ciepło do mieszka włosowego.
W kolejnej fazie prąd płynący przez skórę wykorzystuje różnice w temperaturze tkanki i opływając łodygę dogrzewa mieszek włosowy.
W przeciwieństwie do lasera IPL, Elos nie wymaga wysokich poziomów gęstości światła, wykorzystując wsparcie prądu RF. Dzięki temu większość pacjentów nie doświadcza żadnych skutków ubocznych.


Ile sesji będzie mi potrzebne?

Największą skuteczność osiągniemy wykonując 4 do 6 zabiegów, w odstępach 4-6 tygodni. Zauważalne efekty pojawią się już po pierwszej sesji.


Czy depilacja laserowa jest bezpieczna?

Zabiegi wykonywane są przez lekarza medycyny lub asystentkę pod jego kontrolą. Personel odbył odpowiednie szkolenia by świadczyć dla Państwa usługi najwyższej jakości. Przed zabiegiem przeprowadzony zostaje dokładny wywiad by dobrać jak najlepsze parametry.
Depilacja przeprowadzana jest w sterylnych warunkach, a dobre samopoczucie i komfort pacjenta są dla nas priorytetem. Dysponujemy najwyższej jakości sprzętem, który sprawi, że Państwa zabieg będzie zarówno skuteczny jak i bezpieczny.


Jak mogę przygotować się do zabiegu?

Okolica poddawana zabiegowi nie powinna być depilowana (zarówno mechanicznie jak i manualnie) ani woskowana przez okres 2-4 tygodni przed pierwszym zabiegiem.
Dzień przed sesją miejsce zabiegu powinno zostać ogolone.
Należy unikać intensywnego opalania tydzień przed i po zabiegu.
Przed depilacją należy oczyścić depilowaną okolice z kosmetyków takich jak: dezodoranty, balsamy czy podkłady.


Jakie są przeciwwskazania?

– ciąża
– egzema, łuszczyca lub inne stany zapalne
– zażywanie leków fotouczulające
– choroby układowe lub objawiające się wysoką gorączką
– skóra pokryta tatuażem
– rozległe znamiona lub inne tego typu przebarwienia, przed zabiegiem należy uzyskać zgodę dermatologa


Czy są skutki uboczne?

Skutki uboczne są minimalne i ograniczają się do pozabiegowego rumienia, niewielkiego przebarwienia lub opuchlizny. Wszystkie te objawy powinny zniknąć w ciągu doby. Zabieg nie ma wpływu na cykl menstruacyjny.